Filmovi&Serije Srbija

Repertoar bioskopa Cineplexx Delta City i UŠĆE Shopping Center

Cineplexx UŠĆE Shopping Center

Bioskopski program od 01. do 07. oktobra

ČETVRTAK 01. oktobar / PETAK 02. oktobar / PONEDELJAK 05. oktobar / UTORAK 06. oktobar / SREDA 07. oktobar

Marsovac: Spasilačka misija 3D  – 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 18:40, 22:45

Marsovac_Spasilačka_misija

U krevetu sa drugima – 17:30, 19:30, 21:30

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D  – 14:45, 16:30, 18:20

Put do slave 3D  – 18:30

Pored mene  – 16:15, 18:15, 20:15, 22:10

Mlađi referent  – 16:10, 18:10, 20:30, 22:30

Everest  – 15:30, 17:50, 20:20, 22:40

Hiljadarka  – 17:00, 19:00, 21:00

U krevetu sa drugima

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano)  – 16:20

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija (sinhronizovano)  – 15:10

Lavirint: Beg kroz Zgarište  – 14:45, 17:15, 19:45, 22:15

Poseta  – 17:40

Letnja avantura: Nova generacija  – 20:50, 22:45

Zlokoban 2 – 22:50

Šifra U.N.C.L.E. – 20:10

Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 16:00

Poklon –  19:40  

Nemoguća misija:Otpadnička nacija – 21:50

Malci 3D (sinhronizovano)  – 15:00, 16:50

Malci (sinhronizovano)  – 15:45

SUBOTA 03. oktobar

Trubadur (direktan prenos iz Metropolitena)  – 18:55

Marsovac: Spasilačka misija 3D  – 12:00, 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 18:40, 22:45

U krevetu sa drugima – 17:30, 19:30, 21:30

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D  – 12:45, 14:45, 16:30, 18:20

Put do slave 3D  – 18:30

Pored mene  – 12:10, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:10

Mlađi referent  – 16:10, 18:10, 20:30, 22:30

Everest  – 13:00, 15:30, 17:50, 20:20, 22:40

Hiljadarka  – 17:00, 19:40, 21:40

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano)  – 12:30, 14:30, 16:20

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija (sinhronizovano)  – 13:20, 15:10

Lavirint: Beg kroz Zgarište  – 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15

Poseta  – 17:40

Letnja avantura: Nova generacija  – 14:10, 20:50, 22:45

Zlokoban 2 – 22:50

Šifra U.N.C.L.E. – 20:10

Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:20, 14:00, 16:00

Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:10, 15:00, 16:50

Malci (sinhronizovano)  – 13:45, 15:45

Žabac Kreka (sinhronizovano) – 12:10

NEDELJA 04. oktobar

Marsovac: Spasilačka misija 3D  – 12:00, 17:20, 20:00, 21:20

Marsovac: Spasilačka misija – 14:40, 18:40, 22:45

U krevetu sa drugima – 17:30, 19:30, 21:30

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D  – 12:45, 14:45, 16:30, 18:20

Put do slave 3D  – 18:30

Pored mene  – 12:10, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:10

Mlađi referent  – 16:10, 18:10, 20:30, 22:30

Everest  – 13:00, 15:30, 17:50, 20:20, 22:40

Hiljadarka  – 17:00, 19:00, 21:00

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano)  – 12:30, 14:30, 16:20

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija (sinhronizovano)  – 13:20, 15:10

Lavirint: Beg kroz Zgarište  – 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15

Poseta  – 17:40

Letnja avantura: Nova generacija  – 20:50, 22:45

Zlokoban 2 – 22:50

Šifra U.N.C.L.E. – 20:10

Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:20, 14:00, 16:00

Poklon –  19:40  

Nemoguća misija:Otpadnička nacija – 21:50

Malci 3D (sinhronizovano)  – 13:10, 15:00, 16:50

Malci (sinhronizovano)  – 13:45, 15:45

Žabac Kreka (sinhronizovano) – 12:10

Cineplexx Delta City

Bioskopski program od 01. do 07. oktobra

ČETVRTAK 01. oktobar / PETAK 02. oktobar / PONEDELJAK 05. oktobar / UTORAK 06. oktobar / SREDA 07. oktobar

Marsovac: Spasilačka misija 3D  – 16:40, 19:30, 22:15

Marsovac: Spasilačka misija – 15:30, 21:00

U krevetu sa drugima – 20:30, 22:30

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D  – 14:50, 16:15, 17:50

Mun_Cuvar_meseca

Put do slave 3D  – 18:30

Pored mene  – 18:00, 20:00, 22:00

Mlađi referent  –  20:15, 22:40

Everest  – 16:50, 19:10, 21:30

Hiljadarka  – 18:40

Lavirint: Beg kroz Zgarište  – 16:00

Letnja avantura: Nova generacija  – 15:50

Malci 3D (sinhronizovano)  – 15:00

SUBOTA 03. oktobar / NEDELJA 04. oktobar

Marsovac: Spasilačka misija 3D  – 16:40, 19:30, 22:15

Marsovac: Spasilačka misija – 15:30, 21:00

U krevetu sa drugima – 20:30, 22:30

Mun: Čuvar meseca (sinhronizovano) 3D  – 12:20, 14:20, 16:15

Trubadur_poster

Put do slave 3D  – 18:30

Pored mene  – 18:00, 20:00, 22:00

Mlađi referent  –  17:50, 20:15, 22:40

Everest  – 16:50, 19:10, 21:30

Hiljadarka  – 18:40

Lavirint: Beg kroz Zgarište  – 16:00

Letnja avantura: Nova generacija  – 15:50

Malci 3D (sinhronizovano)  – 11:20, 15:00

Malci (sinhronizovano)  – 13:10

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija 3D (sinhronizovano)  – 11:00, 12:50, 14:50

Smotako i Trapavko: Neverovatna misija (sinhronizovano)  – 12:00, 14:00

Toma Palčić i čarobno ogledalce (sinhronizovano) – 12:30, 14:10

U mojoj glavi 3D (sinhronizovano)  – 11:30, 13:30

About the author

Adria Daily Magazin

Adria Daily Magazin

Regionalni magazin. Imate vest? Javite nam: redakcija@adriadaily.com
Srbija | Hrvatska | Slovenija | BiH | Crna Gora | Makedonija

Add Comment

Click here to post a comment

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Oglašavanje

Oglašavanje

Oglašavanje

Pratite nas na Facebook-u

Oglašavanje